Gr. Początkująca DZIECI

3
Steps

Gr. Początkująca DZIECI
Gr. Początkująca DZIECI

Dzieci od 6 do 11 lat - początkujące

Muscle Group:

podstawy karate - rekreacja

Categories:

Equipment:

Grupa początkująca dzieci – w zajęciach uczestniczą dzieci, które nie trenowały karate od 6 do 11 r.ż.

Treningi dla dzieci początkujących przyjmują formę rekreacji, bardziej skupiają się na zabawach i ćwiczeniach koordynacyjnych niż na elementach walki. DYSCYPLINA to zasada, do której prowadzący przywiązują największą uwagę i jest niezbędnym warunkiem dla każdego ćwiczącego karate.

Głównym celem jest rozwój motoryczny dzieci i zapewnienie im lepszego rozwoju w tych bardzo ważnych latach kształtowania się organizmu.

Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej. Prowadzi je 2 różnych instruktorów dzięki czemu grupa korzysta na różnorodności ćwiczeń.

3 ETAPY szkolenia

Na pierwszych zajęciach dzieci zaznajamiają się z podstawowymi elementami sztuki walki – KARATE. Poznają podstawowe słownictwo (po japońsku), poznają zasady panujące na sali, zapoznają się z informacjami na temat karate.
Nauka zasad grzeczności i poszanowania starszych oraz dyscypliny to kolejny etap nauki dzieci na treningach karate.
Rozwój młodego organizmu by mógł sobie poradzić z trudami dorosłego życia. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach kładą nacisk na prawidłowy i zdrowy rozwój organizmu dziecka. Ćwiczenia rozciągające, ćwiczenia kładące nacisk na koordynację. Elementy karate są dodawane do ćwiczeń.
  No treningi hours available!
  No treningi available!

  Photo Gallery

  • sony-dsc
  • sony-dsc-2
  • sony-dsc-3
  • sony-dsc-4
  • sony-dsc-5
  sony-dscsony-dsc-2sony-dsc-3sony-dsc-4sony-dsc-5