Gr. początkująca starsza

3
Steps

Gr. początkująca starsza
Gr. początkująca starsza

Osoby od 12 r.ż. - początkujące

Muscle Group:

podstawy karate

Categories:

Equipment:

Gr. początkująca starsza – w tej grupie uczestniczą osoby, które zaczynają przygodę z karate powyżej 12 r.ż.

Na tych zajęciach osoby zaczynające treningi karate będą poznawać podstawowe elementy karate. Instruktorzy wraz z ćwiczącymi będą pracować nad koordynacją, wytrzymałością oraz siłą witalną adeptów karate kyokushin. Będą wtajemniczeni w podstawowe elementy walki, pracę na tarczach oraz do naszej dyspozycji będzie mata z atestem olimpijskim, gdzie będziemy mogli poznawać techniki samoobrony i elementy walki wręcz.

Każdy po roku treningu opanuje podstawowe elementy karate (pozycje walki, podstawowe kata oraz uderzenia, bloki i kopnięcia).

3 ETAPY szkolenia

Wprowadzenie w sztukę walki – karate, nauka podstawowych technik. Zapoznanie się z zasadami panującymi na treningach, podstawową terminologią oraz technikami.
Rozwój koordynacji i widzenie przestrzennego poprzez naukę poruszania się. Poruszanie się w pozycjach walki i nie tylko w karate jest bardzo ważnym elementem, który każdy musi opanować.
Poznanie elementów walki i pracy z partnerem wykorzystując elementy samoobrony. Ponieważ karate jest związana z walką każdy z adeptów jest uczony jak zachowywać się w czasie walki sportowej lub ataku na ulicy.
    No treningi hours available!
    No treningi available!

    Photo Gallery