Rozkłady zajęć grup w Tarnowie

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.00
Gr. młodzikowa
od 0 - 5 kl. szkoły podst.
17.00 - 18.00
sensei Mateusz Muniga 2 dan
Gr. młodzikowaHala TOSiR (17:00 - 18:00)

Gr. młodzików średnia
co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst.
17.00 - 18.30
sensei Wojciech hajduk 2 dan
Gr. młodzików średniaHala TOSiR (17:00 - 18:30)

Gr. początkująca starsza
od 6 kl. szkoły podst.
17.00 - 18.30
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. początkująca starszaHala TOSiR (17:00 - 18:30)
Gr. młodzików średnia
co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst.
17.00 - 18.00
sensei Magdalena Starzec 2 dan
Gr. młodzików średniaHala TOSiR (17:00 - 18:00)
17.30
Gr. młodzikowa
od 0 - 5 kl. szkoły podst.
17.30 - 18.30
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. młodzikowaHala TOSiR (17:30 - 18:30)

Gr. początkująca starsza
od 6 kl. szkoły podst.
17.30 - 19.00
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. początkująca starszaHala TOSiR (17:30 - 19:00)

Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
18.30 - 20.00
sensei Marcin Grzegórzko 2 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)

Gr. samoobrony
od 16 r. ż.
19.00 - 20.30
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. samoobronyHala TOSiR (19:00 - 20:30)
18.00
Gr. młodzików zaawansowana
co najmniej 2 lata treningu od 6 kl. szk. podst.
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. młodzików zaawansowanaHala TOSiR (18:00 - 19:30)
Gr. młodzików zaawansowana
co najmniej 2 lata treningu od 6 kl. szk. podst.
18.00 - 19.30
sensei JWojciech Hajduk 2 dan
Gr. młodzików zaawansowanaHala TOSiR (18:00 - 19:30)
Gr. średnio-zaawansowana
od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu)
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. średnio-zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)

Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)
18.30
19.00
19.30
Gr. samoobrony
od 16 r. ż.
19.30 - 21.00
sensei Mateusz Muniga 2 dan
Gr. samoobronyHala TOSiR (19:30 - 21:00)

Gr. średnio-zaawansowana
od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu)
19.30 - 21.00
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. średnio-zaawansowanaHala TOSiR (19:30 - 21:00)

Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
19.30 - 21.00
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (19:30 - 21:00)
20.00
20.30

Poniedziałek

  • Gr. młodzików zaawansowana co najmniej 2 lata treningu od 6 kl. szk. podst. · sensei Janusz Wdowiak 3 dan
    18.00 - 19.30
  • Gr. samoobrony od 16 r. ż. · sensei Mateusz Muniga 2 dan
    19.30 - 21.00
  • Gr. średnio-zaawansowana od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu) · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    19.30 - 21.00
  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    19.30 - 21.00

Wtorek

  • Gr. młodzikowa od 0 - 5 kl. szkoły podst. · sensei Mateusz Muniga 2 dan
    17.00 - 18.00
  • Gr. młodzików średnia co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst. · sensei Wojciech hajduk 2 dan
    17.00 - 18.30
  • Gr. początkująca starsza od 6 kl. szkoły podst. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    17.00 - 18.30

Środa

Czwartek

  • Gr. młodzikowa od 0 - 5 kl. szkoły podst. · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    17.30 - 18.30
  • Gr. początkująca starsza od 6 kl. szkoły podst. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    17.30 - 19.00
  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Marcin Grzegórzko 2 dan
    18.30 - 20.00
  • Gr. samoobrony od 16 r. ż. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    19.00 - 20.30

Piątek

  • Gr. młodzików średnia co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst. · sensei Magdalena Starzec 2 dan
    17.00 - 18.00
  • Gr. średnio-zaawansowana od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu) · sensei Janusz Wdowiak 3 dan
    18.00 - 19.30
  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Janusz Wdowiak 3 dan
    18.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.00
Gr. młodzików średnia
co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst.
17.00 - 18.30
sensei Wojciech hajduk 2 dan
Gr. młodzików średniaHala TOSiR (17:00 - 18:30)
Gr. młodzików średnia
co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst.
17.00 - 18.00
sensei Magdalena Starzec 2 dan
Gr. młodzików średniaHala TOSiR (17:00 - 18:00)
17.30
18.00

Wtorek

  • Gr. młodzików średnia co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst. · sensei Wojciech hajduk 2 dan
    17.00 - 18.30

Piątek

  • Gr. młodzików średnia co najmniej rok treningu do 6 kl. szk. podst. · sensei Magdalena Starzec 2 dan
    17.00 - 18.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.00
Gr. młodzików zaawansowana
co najmniej 2 lata treningu od 6 kl. szk. podst.
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. młodzików zaawansowanaHala TOSiR (18:00 - 19:30)
Gr. młodzików zaawansowana
co najmniej 2 lata treningu od 6 kl. szk. podst.
18.00 - 19.30
sensei JWojciech Hajduk 2 dan
Gr. młodzików zaawansowanaHala TOSiR (18:00 - 19:30)
18.30
19.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.00
Gr. młodzikowa
od 0 - 5 kl. szkoły podst.
17.00 - 18.00
sensei Mateusz Muniga 2 dan
Gr. młodzikowaHala TOSiR (17:00 - 18:00)
17.30
Gr. młodzikowa
od 0 - 5 kl. szkoły podst.
17.30 - 18.30
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. młodzikowaHala TOSiR (17:30 - 18:30)
18.00

Wtorek

  • Gr. młodzikowa od 0 - 5 kl. szkoły podst. · sensei Mateusz Muniga 2 dan
    17.00 - 18.00

Czwartek

  • Gr. młodzikowa od 0 - 5 kl. szkoły podst. · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    17.30 - 18.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.00
Gr. początkująca starsza
od 6 kl. szkoły podst.
17.00 - 18.30
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. początkująca starszaHala TOSiR (17:00 - 18:30)
17.30
Gr. początkująca starsza
od 6 kl. szkoły podst.
17.30 - 19.00
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. początkująca starszaHala TOSiR (17:30 - 19:00)
18.00
18.30

Wtorek

  • Gr. początkująca starsza od 6 kl. szkoły podst. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    17.00 - 18.30

Czwartek

  • Gr. początkująca starsza od 6 kl. szkoły podst. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    17.30 - 19.00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19.00
Gr. samoobrony
od 16 r. ż.
19.00 - 20.30
sensei Albert Nowicki 1 dan
Gr. samoobronyHala TOSiR (19:00 - 20:30)
19.30
Gr. samoobrony
od 16 r. ż.
19.30 - 21.00
sensei Mateusz Muniga 2 dan
Gr. samoobronyHala TOSiR (19:30 - 21:00)
20.00
20.30

Poniedziałek

  • Gr. samoobrony od 16 r. ż. · sensei Mateusz Muniga 2 dan
    19.30 - 21.00

Czwartek

  • Gr. samoobrony od 16 r. ż. · sensei Albert Nowicki 1 dan
    19.00 - 20.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.00
Gr. średnio-zaawansowana
od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu)
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. średnio-zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)
18.30
19.00
19.30
Gr. średnio-zaawansowana
od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu)
19.30 - 21.00
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. średnio-zaawansowanaHala TOSiR (19:30 - 21:00)
20.00
20.30

Poniedziałek

  • Gr. średnio-zaawansowana od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu) · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    19.30 - 21.00

Piątek

  • Gr. średnio-zaawansowana od 6 kl. szkoły podst. (min 1 rok treningu) · sensei Janusz Wdowiak 3 dan
    18.00 - 19.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18.00
Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
18.00 - 19.30
sensei Janusz Wdowiak 3 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)
18.30
Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
18.30 - 20.00
sensei Marcin Grzegórzko 2 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (18:30 - 20:00)
19.00
19.30
Gr. zaawansowana
kadra zawodnicza
19.30 - 21.00
sensei Wojciech Hajduk 2 dan
Gr. zaawansowanaHala TOSiR (19:30 - 21:00)
20.00
20.30

Poniedziałek

  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Wojciech Hajduk 2 dan
    19.30 - 21.00

Czwartek

  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Marcin Grzegórzko 2 dan
    18.30 - 20.00

Piątek

  • Gr. zaawansowana kadra zawodnicza · sensei Janusz Wdowiak 3 dan
    18.00 - 19.30
No treningi available!
Rozkład zajęć – plik PDF