Zapisy do klubu

Podstawowe informacje jak zapisać się do klubu

Pełne informacje o zapisach do naszego klubu. Zobacz jakie warunki trzeba spełnić aby zostać członkiem naszego klubu i ćwiczyć razem z nami tą sztukę walki jaką jest karate shinkyokushin.

Informacje dla osób zapisujących się na treningi karate i samoobrony.

Aktualnie trwają zapisy do trzech grup treningowych:

  • maluszki – dzieci od 4 do 6 lat
  • młodzikowej – dzieci od 6 lat do V klasy szkoły podstawowej.
  • początkującej starszej – od VI klasy szkoły podstawowej w górę bez ograniczeń wiekowych (jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych)
  • samoobrony – ukończone 16 lat.

Wszystkie osoby za wyjątkiem gr. Samoobrony rozpoczynają treningi od poziomu grupy początkującej. Obowiązuje strój sportowy. Kimono nie jest wymagane, aczkolwiek jest zalecane.

Ćwiczenia odbywają się na boso (w wyjątkowych sytuacjach dozwolone jest obuwie sportowe).

Przed treningami wymagane jest wypełnienie i podpisanie Deklaracji członkowskiej Tarnowskiego Klubu, (osoby niepełnoletnie wymagają zgodę rodziców lub opiekunów prawnych oraz zgodę lekarza sportowego – NIE DOTYCZY dzieci do lat 12.)

W grupie maluszków i młodzikowej treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 1 godz. natomiast pozostałe grupy mają 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Gr. Samoobrony – treningi 2 razy w tyg po 1,5 godz.

Wszelkich informacji dotyczących zajęć i składek członkowskich można znaleźć w regulaminie naszego klubu dostępnego w siedzibie Klubu ul. Krupnicza 8a lub pod linkiem.

WAŻNE PLIKI NIEZBĘDNE DO ZAPISÓW: