Rejestracja w SportManago

Instrukcja obsługi systemu „SportsManago” Tarnowski Klub Sportowy „Kyokushin Karate”

KROK PIERWSZY: ZAPIS (REKRUTACJA) DO GRUPY TRENIGOWEJ

  1. Wpisz w przeglądarce adres strony internetowej: karatetarnow.sportsmanago.pl/rekrutacja W formularzu rekrutacyjnym należy wybrać grupę treningową, do której należy ćwiczący w sezonie 2022/23 (od września), a następnie podać podstawowe dane dziecka oraz dane kontaktowe rodzica. Na podany numer telefonu oraz e-mail będą przesyłane informacje dotyczące działalności klubu.
  2. Od tego momentu, ćwiczący przypisany jest do grupy.

KROK DRUGI: AKTYWACJA KONTA RODZICA/ĆWICZĄCEGO

UWAGA! Aktywacja indywidualnego konta dostępna jest wyłącznie po przypisaniu ćwiczącego do grupy treningowej! Patrz powyżej ↑ !

  1. Każdy rodzic oraz członek klubu jest uprawniony i zobowiązany do korzystania z indywidualnego konta.
  2. Rejestracja i logowanie dostępne jest na stronie internetowej: karatetarnow.sportsmanago.pl
  3. Rejestracja i założenie konta przebiega w bardzo prosty sposób: – na podanej stronie internetowej klikamy w ikonkę w prawym dolnym rogu: „Aktywuj konto rodzica”, – po lewej stronie w zakładce „Aktywuj konto” wpisujemy swój adres e-mail (ten sam, który użyliśmy w procesie rekrutacji), – na podany adres e-mail przychodzi link aktywujący konto – należy w niego kliknąć, a następnie pokaże nam się informacja, że konto zostało aktywowane, – po aktywacji konta otrzymamy jeszcze jedną wiadomość e-mail, w której będą podane dane do logowania (login oraz hasło).
  4. Konto zostało utworzone . Logujemy się stronie: karatetarnow.sportsmanago.pl , wpisując swój login(e-mail) oraz hasło. Wygenerowane hasło jest bardzo skomplikowane, w każdej chwili można je zmienić na swoje hasło w zakładce „Ustawienia konta”.

OBSŁUGA KONTA

  1. Po zalogowaniu mają Państwo dostęp do szeregu funkcji, tj. sprawdzenie obecności, kontrola opłaconych składek członkowskich, zapisy na obóz, zamówienia na stroje sportowe itd.
  2. W zakładce „Wpłaty” będą mieli Państwo wgląd w historię składek członkowskich oraz ewentualnych zaległości.

! WAŻNE ! Od tego momentu, wykonując płatność za składki członkowskie, przelew należy zatytułować tak, jak to jest podane w systemie. Każdy z klubowiczów ma przyporządkowany swój indywidualny numer np.

#258633 Adam Kowalski wrzesień 2022