Fotorelacja – Gidlarowa CUP 2017 – 10 medali!

14 października 2017r. sobotę odbyła się II edycja turnieju Giedlarowa Cup organizowanego przez Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku. W turnieju wystartowało 24 osobowa reprezentacja tarnowskiego klubu. W turnieju tym startowało 190 zawodników z klubów z całej Polski. Udało nam się zdobyć 10 medali – 3 w kata oraz 7 w kumite.

Złoto w kata wywalczyli Eryk Dyngosz i Jakub Salawa. Na najniższym stopniu podium stanęła Adrianna Gwizd zdobywając 3 miejsce.

Brązowe medale w kumite wywalczyli: Dagmara Tymosiewicz, Angelika Michoń, Kamil Żurowski, Przemysław Skrobot, Aleksandra Sikora, Kornelia Korzec oraz Hubert Bajan.

Oprócz wymienionych osób startowali: Emilia Podsobińska, Hanna Dyngosz, Lena Stochmal, Gabriela Kuling, Mateusz Kawik, Karol Kawik, Łukasz Kawik, Kamila Michoń, Aleksandra Żaba, Miłosz Pacocha, Sylwia Zegar, Paulina Nytko, Tomasz Burnat oraz Daria Boryczko.

Rolę sędziów w tym dniu pełnili Sensei Mateusz Muniga oraz Sensei Wojciech Hajduk.

Serdeczne podziękowania dla Krystiana Bajana, Agnieszki Ząbek, Darii Starzec oraz Natalii Korzec za pomoc w przygotowaniu zawodników do startu i opiekę w dniu zawodów.

Przed nami kolejne ważne turnieje i mobilizujemy się by uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki.