Fotorelacja CARPATHIA Cup 2017

W sobotę (11.02.2017r) odbyły się w Rzeszowie zawody Carpathia Cup 2017 w których brało udział 500 zawodników z 11 państw w tym 11-stu zawodników naszego klubu. Natalia Korzec pierwszą walkę stoczyła z Vigh Vivien ze Słowacji, gdzie było widać znaczną przewagę naszej zawodniczki, wygrywając tą walkę Natalia przeszła do finału gdzie spotkała się z Polką Klaudią Daleską z Radomia. Walka ta była wyrównana i decyzją sędziów zawodniczki dostały dogrywkę, którą zwyciężyła Natalia tym samym stając na najwyższym stopniu podium.

Daria Starzec pierwszy pojedynek wygrała z zawodniczką z Kielc, pokazując przewagę nad przeciwniczką. W drugiej walce spotkała się z dwukrotną Mistrzynią Europy Lili Mezo z Węgier, niestety węgierka pokazała świetną formę i udowadniając zasłużenie że jest medalistką ME pozbawiła Darie szansy na podium.

Kornelia Korzec stoczyła dwie walki z zawodniczkami z Białorusi, przegrywając w drugiej walce Kornelia zajęła 3-cie miejsce.

Hanna Dyngosz również stoczyła dwie walki, drugą przegrywając z Polką i tym samym zajmując 3-cie miejsce.

Reszta naszych zawodników niestety nie stanęła na podium mimo wszelkich starań, przeciwnicy okazali się lepsi.

W zawodach brali udział nasi zawodnicy: Oliwier Kurczab, Emilia Podsobińska, Miłosz Pacocha, Miłosz Adamczyk, Eryk Dyngosz, Hanna Dyngosz, Daria Starzec, Natalia Korzec, Kornelia Korzec, Weronika Kobylecka oraz Natalia Kobylecka.

no images were found

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.