Fotorelacja CARPATHIA Cup 2017

W sobotę (11.02.2017r) odbyły się w Rzeszowie zawody Carpathia Cup 2017 w których brało udział 500 zawodników z 11 państw w tym 11-stu zawodników naszego klubu. Natalia Korzec pierwszą walkę stoczyła z Vigh Vivien ze Słowacji, gdzie było widać znaczną przewagę naszej zawodniczki, wygrywając tą walkę Natalia przeszła do finału gdzie spotkała się z Polką Klaudią Daleską z Radomia. Walka ta była wyrównana i decyzją sędziów zawodniczki dostały dogrywkę, którą zwyciężyła Natalia tym samym stając na najwyższym stopniu podium.

Daria Starzec pierwszy pojedynek wygrała z zawodniczką z Kielc, pokazując przewagę nad przeciwniczką. W drugiej walce spotkała się z dwukrotną Mistrzynią Europy Lili Mezo z Węgier, niestety węgierka pokazała świetną formę i udowadniając zasłużenie że jest medalistką ME pozbawiła Darie szansy na podium.

Kornelia Korzec stoczyła dwie walki z zawodniczkami z Białorusi, przegrywając w drugiej walce Kornelia zajęła 3-cie miejsce.

Hanna Dyngosz również stoczyła dwie walki, drugą przegrywając z Polką i tym samym zajmując 3-cie miejsce.

Reszta naszych zawodników niestety nie stanęła na podium mimo wszelkich starań, przeciwnicy okazali się lepsi.

W zawodach brali udział nasi zawodnicy: Oliwier Kurczab, Emilia Podsobińska, Miłosz Pacocha, Miłosz Adamczyk, Eryk Dyngosz, Hanna Dyngosz, Daria Starzec, Natalia Korzec, Kornelia Korzec, Weronika Kobylecka oraz Natalia Kobylecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.