10 medali na Turnieju w Łosicach!

25 listopada reprezentacja tarnowskiego klubu wystartowała na III Ogólnopolskim Turnieju Karate w Łosicach. Z naszego klubu wystartowało 11 zawodników i 8 z nich przywiozło medale do Tarnowa. W Turnieju startowało 136 zawodników ze 14 ośrodków z całej Polski.

Złote medale zdobyli: Aleksandra Sikora oraz Miłosz Adamczyk, srebro wywalczyła Hanna Dyngosz, a trzecie miejsca zdobyli Jakub Salawa, Daria Boryczko, Sebastian Fudalej, Kamil Wojtanowski, Emilia Podsobińska, Kornelia Korzec oraz Tomasz Burnat.

W skład komisji sędziowskiej podczas trwania zawodów weszli Mateusz Muniga, Wojciech Hajduk oraz Albert Nowicki, którzy również uczestniczyli w pokazie grupy łosicko – tarnowskiej.

Był to bardzo dobry występ naszych reprezentantów i już z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania!