Trening BRANCHu 2016 – Sensei Radziewicz

Dnia 1 października w Tarnowie odbyło się pierwsze seminarium branch, którego koordynatorem jest Sensei Wojciech Radziewicz 4 DAN. Wszystkie kluby, które brały udział w uroczystym treningu były zrzeszone w byłym branch śp. Shihan Gwizda. Seminarium miało na celu doskonalenie elementów kihon, kata, pracy na tarczach oraz kumite. Była to świetna okazja by móc poćwiczyć we wspólnym gronie i móc dalej kontynuować idee Shihana Gwizd i doskonalić swojego ducha i ciało w tej samej drużynie.

Trening trwał 2,5 godziny i był podzielony na kilka części w czasie której ćwiczący solidnie się zmęczyli. W treningu brało udział ponad 70 osób w większości wysokie stopnie. Trenujący po solidnej rozgrzewce poćwiczyli techniki kihonu następnie zapoznali się z elementami kata po czym przeszli do elementów walki w parach i z wykorzystaniem tarcz. Końcówka treningu to rozciąganie i masaż mięśni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.