Trening Ku Pamięci Shihana Wiesława Gwizd

24 czerwca 2017 roku w Tarnowie odbył się “Trening Pamięci Shihan Wiesława Gwizda”. Trening prowadził Branch Chief Sensei Wojciech Radziewicz razem z naszym gościem – Prezesem Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin Shihan Remigiuszem Karpińskim.

W uroczystym wydarzeniu uczestniczyło 120 karateków zarówno z Tarnowa, jak i całej Polski. Poprzez trening uczestnicy oddali hołd Shihan, który był nie tylko trenerem, ale także mentorem i przyjacielem dla wszystkich swoich wychowanków. Wśród uczestników wyczuwalne były prawdziwa jedność oraz duch walki. Niezaprzeczalnie na sali czuć było obecność Shihan Gwizda i przekazywaną przez niego dobrą energię.

Po zakończeniu treningu uczestnicy udali się na miejsce spoczynku Shihan Gwizda, gdzie zapalili znicze i złożyli kwiaty na jego grobie. Wieczorem odbyło się spotkanie, na którym wspominano Shihan. Dla każdego z obecnych był niezwykłym człowiekiem, pomocnym, motywującym do pokonywania własnych ograniczeń i inspirującym do podejmowania wyzwań.

Wraz z żoną ŚP. Shihan Wisława Gwizda i naszym BC Wojciechem Radziewiczem chcielibyśmy podziękować za przyjazd do Tarnowa na rocznicowy trening. Zaszczytem było dla nas gościć delegacje Waszych klubów.
Osu!

Źródło zdjęć: www.imav.tv oraz www.miastoiludzie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.